TEOG-2 Matematik Soru Paketi

Matematik

Mevcut Soru Sayısı : 2381 soru
Son Kullanım Tarihi : 09.06.2017
Ders Konuları :
Çarpanlar ve Katlar : 200 soru ,
Üslü İfadeler : 240 soru,
Kareköklü İfadeler : 240 soru,
Olasılık : 150 soru,
Üçgenler : 240 soru,
Dik Üçgen ve Pisagor : 152 soru,
Dönüşüm Geometrisi : 140 soru,
Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler : 240 soru,
Eşlik ve Benzerlik : 210 soru,
Doğrusal Denklemler : 182 soru,
Denklem Sistemleri : 189 soru,
Eşitsizlikler : 198 soru,

-Bu paketi alarak TEOG-2 Matematik Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz.Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz.

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz.

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları Destek Eğitim ve Yayınları'na aittir. Paketteki sorular, Destek Eğitim ve Yayınları'nın önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.