TEOG-2 Matematik Soru Tanıtım Paketi

Matematik

Soru Sayısı : 36 soru
Son Kullanım Tarihi : 09.06.2017
Ders Konuları :
Çarpanlar ve Katlar : 3 soru ,
Üslü İfadeler : 3 soru,
Kareköklü İfadeler : 3 soru,
Olasılık : 3 soru,
Üçgenler : 3 soru,
Dik Üçgen ve Pisagor : 3 soru,
Dönüşüm Geometrisi : 3 soru,
Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler : 3 soru,
Eşlik ve Benzerlik : 3 soru,
Doğrusal Denklemler : 3 soru,
Denklem Sistemleri : 3 soru,
Eşitsizlikler : 3 soru,

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz.

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz.

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları Destek Eğitim ve Yayınları'na aittir. Paketteki sorular, Destek Eğitim ve Yayınları'nın önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.