YGS Matematik Problemler-2 Soru Paketi

Matematik

Soru Sayısı : 360 soru
Son Kullanım Tarihi : 30.06.2017
Ders Konuları :
Denklem Kurma Problemleri
Sayı - Kesir Problemleri
Yüzde Problemleri
Kar - Zarar Problemleri
Hareket Problemleri
Yaş Problemleri
İşçi - Havuz Problemleri
Oran ve Orantı Problemleri
Karışım Problemleri
Tablo-Grafik Problemleri
Ardışık Sayı Problemleri
Obeb - Okek Problemleri
Aritmetik Ortalama Problemleri
Mod Problemleri
Bölünebilme Problemleri
Küme Problemleri
Örüntü Problemleri

-İstediğiniz soru sayısında testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz.

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz.

-Dilediğiniz zaman , karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları Destek Eğitim ve Yayınları'na aittir. Paketteki sorular, Destek Eğitim ve Yayınları'nın önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.